Rok 2019 – firemní kalendář Novogear

Kompletní kalendář v galerii

Během roku 2018 jsem na zakázku poořizoval dokumentaci z výroby fy. Novogear. Cílem bylo pořídit řadu snímků zaměstnanců firmy při práci na srojích, montáži, expedice, ale i vývoje a testování.

Sada fotografií pak byla částečně využita pro tvorbu kalendáře. Kalendář mapoval histori firmy od zahájení výroby v náhradních prostorech a výstavbu budov areálu současného sídla firmy. V další části kalendáře byly zobrazeny některé z fotografií společenskosportovních akcí firmy a závěr patřil oslavě 25. výročí založení společnosti.

Některé ze zveřejněných snímků bylo mutné digitalizovat z negativních barevných kinofilmů, čás byla k dispozici ve formě papírové fotografie, některé snímky byly nalezeny v poskytnutém digitálním archivu firmy. Většina snímků však pochází z mé tvorby.

Digitalizace filmů a poskytnutých papírových fotografií, výběr a následná úprava včetně popisek pochází z mé dílny. Grafický návrh, kompletaci a následný tisk zajistila firma MANAGER reklamní studio. Kalendáře byly určeny pro zaměstnance firmy Novogear.

Kompletní kalendář k nahlédnutí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *